Intensywne serum liftingujące zmarszczki Botox Power

Seria kosmetyczna: DermoFuture
Marka: DermoFuture
Kategorie, w których produkt występuje:
Cena z Vat: 21,90 pln
ilość:
Dostępność: 48 godzin
Opis produktu Dodatkowe informacje

INTENSYWNE SERUM LIFTINGUJĄCE ZMARSZCZKI
BOTOX POWER

Rewolucyjny kosmetyk do cery dojrzałej zawierający jad żmii, który ujędrnia skórę, redukuje głębokie zmarszczki, poprawia owal twarzy oraz zapobiega fotostarzeniu się skóry. Zawarty w kremie jad żmii to nic innego jak peptyd SYN-AKE, którego działanie kosmetyczne zbliżone jest do botoksu. Składnik blokuje powstawanie zmarszczek poprzez hamowanie skurczów mięśni, które są odpowiedzialne za mechaniczne starzenie się skóry.

INTENSYWNE SERUM LIFTINGUJĄCE ZMARSZCZKI działa jak botoks, rozluźniając i hamując skurcze mięśniowe, a tym samym zapobiega powstawaniu i pogłębianiu się zmarszczek.
SYN-AKE nie jest toksyczny ani nie działa antygenowo, dzięki czemu można go stosować w sposób ciągły bez obaw, że nagle kosmetyk przestanie działać efektywnie. Peptyd zawarty w produkcie silnie spłyca zmarszczki mimiczne. Linie na czole, szyi, bruzdy na policzkach czy zmarszczki wokół oczu z dnia na dzień stają się coraz mniej widoczne, a kąciki ust wyraźnie uniesione. Owal twarzy, który z wiekiem traci jędrność, wygładza się i unosi.

Sposób użycia: Nakładać na oczyszczoną skórę twarzy rano i wieczorem przed snem. Stosować regularnie.

PRODUKT PRZEBADANY DERMATOLOGICZNIE
TYLKO DO UŻYTKU ZEWNĘTRZNEGO
PH PRZYJAZNE DLA SKÓRY

Pojemność: 10 ml

Klienci, którzy kupili: Intensywne serum liftingujące zmarszczki Botox Power, kupili również:
W koszyku: 0 produktów - 0,00 pln
e-mail: sklep@tenex24.pl