LIKOPEN

Seria kosmetyczna: Carocelle
Marka: Carocelle
Kategorie, w których produkt występuje:
Cena z Vat: 79,99 pln
ilość:
Dostępność: 48 godzin
Opis produktu Dodatkowe informacje

LIKOPEN

Najlepszy w swojej kategorii Likopen jest najnowszym osiągnięciem naukowców z Cambridge (UK). W badaniach klinicznych udowodniono 2 razy wyższe stężenie Likopenu we krwi w porównaniu z konkurencyjnymi produktami.

Likopen należy do rodziny związków pochodzenia roślinnego zwanych karotenoidami. Likopen jest znacząco obecny w diecie śródziemnomorskiej, która działa ochronnie na układ krążenia i sprzyja długowieczności. Likopen ze względu na swoje właściwości antyoksydacyjne zwalcza wolne rodniki oraz poprawia strukturę skóry.

Tylko badania farmakokinetyczne są w stanie określić dokładnie, co dzieje się z substancją oraz w jakim stopniu jest ona wchłaniana przez organizm. Badania parametrów farmakokinetyki są rutynowym postępowaniem dla wszystkich produktów farmaceutycznych. Niestety bardzo niewielu producentów suplementów diety bada w taki sposób swoje produkty.

Likopen Carocelle® został przebadany pod kątem farmakokinetyki
przez naukowców z Cambrigde, UK.

Obecność danej substancji w krwioobiegu inaczej biodostępność jest niezbędna, aby suplement był skuteczny. Biodostępność jest rzeczywistą miarą tego, ile danej substancji znajduje się w krwiobiegu po jej spożyciu. Niestety, biodostępność wielu suplementów diety jest często bardzo niska i wynosi 5-10%.

Unikalna technologia Carocelle® sprawia, że stężenie Likopenu w krwiobiegu jest co najmniej 2 x wyższe w porównaniu z wiodącymi produktami konkurencyjnymi na rynku*

Dzięki najwyższej biodostępności, Likopen Carocelle® wykazał wymierny wpływ na wybrane parametry podczas testów w badaniach klinicznych. Badania wykazały:
  • redukcja o 33% poziomu utlenienia LDL (tzw. „złego cholesterolu”)
  • poprawa o 39% saturacji tkanek tlenem
  • zmniejszenie o 34% stresu oksydacyjnego prowadzącego do uszkodzeń komórek i rozwoju stanu zapalnego


*po 4 tygodniach suplementacji Carocelle® vs. inne testowane produkty zawierające Luteinę; badania kliniczne przeprowadzone przez Lycotec Ltd., Cambridge, UK

Składniki:

Zawartość w jednej kapsułce:

Likopen: 7 mg
Fosfatydylocholina: 10 mg


30 kapsułekW koszyku: 0 produktów - 0,00 pln
e-mail: sklep@tenex24.pl