Intensywny hialuronowy wypełniacz ust

Marka: DermoFuture
Seria kosmetyczna: DermoFuture
Kategorie, w których produkt występuje:
Cena z Vat: 18,90 pln
ilość:
Dostępność: 14 dni
Opis produktu Dodatkowe informacje

INTENSYWNY HIALURONOWY WYPEŁNIACZ UST

INTENSIVE HYALURONIC LIP INJECTION

INTENSYWNY HIALURONOWY WYPEŁNIACZ UST jest alternatywą dla inwazyjnej metody powiększania ust. Sprawi, że już w 5 minut usta stają się pełniejsze, jędrne i nawilżone.
Rewolucyjna formuła pozwala w szybki i nieinwazyjny sposób cieszyć się spektakularnie zwiększoną objętością i kształtem ust.
Zwiększone działanie usieciowanego kwasu hialuronowego sprawi, że usta staną się jędrne, nawilżone, a drobne zmarszczki wokół nich zostaną zniwelowane. Produkt stymuluje produkcję naturalnego kolagenu w ustach.
INTENSYWNY HIALURONOWY WYPEŁNIACZ UST to doskonała alternatywa dla bolesnych zastrzyków kolagenowych. Działanie produktu nie objawia się bolesnym pieczeniem lub kłuciem.

Sposób użycia: Kilkukrotnie w ciągu dnia nakładaj preparat na skórę ust, po wchłonięciu możesz użyć ulubionej pomadki lub błyszczyka.
Dla pogłębienia efektu używać wieczorem – przed snem i rano – przed wyjściem, po wykonaniu delikatnego peelingu ust. Po kilku minutach od pierwszego użycia usta są wypełnione i ujędrnione, nabierają kolorytu. Po 28 dniach stosowania usta stają się powiększone i wypełnione.

PRODUKT PRZEBADANY DERMATOLOGICZNIE
TYLKO DO UŻYTKU ZEWNĘTRZNEGO
PH PRZYJAZNE DLA SKÓRY
EFEKT W 5 MINUT

Pojemność: 12 ml

Klienci, którzy kupili: Intensywny hialuronowy wypełniacz ust, kupili również:
W koszyku: 0 produktów - 0,00 pln
e-mail: sklep@tenex24.pl