LUTEINA I ZEAKSANTYNA

Marka: Carocelle
Seria kosmetyczna: Carocelle
Kategorie, w których produkt występuje:
Cena z Vat: 69,00 pln
ilość:
Dostępność: 48 godzin
Opis produktu Dodatkowe informacje

LUTEINA I ZEAKSANTYNA

Najlepsza w swojej kategorii Luteina & Zeaksantyna jest najnowszym osiągnięciem naukowców z Cambridge (UK). W badaniach klinicznych udowodniono 2 razy wyższe stężenie Luteiny we krwi w porównaniu z konkurencyjnymi produktami.

Carocelle® zapewnia unikalne połączenie luteiny i zeaksantyny - dwóch przeciwutleniaczy niezbędnych do utrzymania wzroku w dobrej kondycji. Luteina jest istotna dla prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku, gdyż chroni go przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki.

Tylko badania farmakokinetyczne są w stanie określić dokładnie, co dzieje się z substancją oraz w jakim stopniu jest ona wchłaniana przez organizm. Badania parametrów farmakokinetyki są rutynowym postępowaniem dla wszystkich produktów farmaceutycznych. Niestety bardzo niewielu producentów suplementów diety bada w taki sposób swoje produkty.

Luteina & Zeaksantyna Carocelle® została przebadana pod kątem farmakokinetyki przez naukowców z Cambrigde, UK.

Obecność danej substancji w krwioobiegu inaczej biodostępność jest niezbędna, aby suplement był skuteczny. Biodostępność jest rzeczywistą miarą tego, ile danej substancji znajduje się w krwiobiegu po jej spożyciu. Niestety, biodostępność wielu suplementów diety jest często bardzo niska i wynosi 5-10%.

Unikalna technologia Carocelle® sprawia, że stężenie Luteiny & Zeaksantyny w krwiobiegu jest co najmniej 2 x wyższe w porównaniu z wiodącymi produktami konkurencyjnymi na rynku*

Dzięki najwyższej biodostępności, Luteina & Zeaksantyna Carocelle® wykazała wymierny wpływ na wybrane parametry podczas testów w badaniach klinicznych. Badania wykazały:
  • Zmniejszenie stanu zapalnego uszkodzenia oksydacyjnego o 42%
  • Zmniejszenie utleniania LDL o 58%
  • 82% wyższą wydajność trasportu tlenu w osoczu

*po 4 tygodniach suplementacji Carocelle® vs. inne testowane produkty zawierające Luteinę; badania kliniczne przeprowadzone przez Lycotec Ltd., Cambridge, UK


Składniki:


Zawartość w jednej kapsułce:


Fosfatydylocholina: 10 mg
Luteina: 10 mg
Zeaksantyna: 2 mg


30 kapsułek

Klienci, którzy kupili: LUTEINA I ZEAKSANTYNA, kupili również:
W koszyku: 0 produktów - 0,00 pln
e-mail: sklep@tenex24.pl