Twoje nazwisko i imię*
Adres e-mail osoby, do której chcesz wysłać powiadomienie.*
Pola oznaczone * są wymagane
Wyślij powiadomienie
Produkt chwilowo niedostępny

LIKOPEN I RESWERATROL

Seria kosmetyczna: Carocelle
Marka: Carocelle
Kategorie, w których produkt występuje:
Cena z Vat: 149,00 pln
Dostępność: 48 godzin
Opis produktu Dodatkowe informacje

LIKOPEN I RESWERATROL

Najlepszy w swojej klasie Resweratrol jest najnowszym osiągnięciem naukowców z Cambridge (UK). W badaniach klinicznych udowodniono 6 razy wyższe stężenie Resweratrolu we krwi w porównaniu z konkurencyjnymi produktami.

Resweratrol jest związkiem pochodzenia roślinnego, należącym do polifenoli znanych ze swoich silnych właściwości przeciwutleniających. Szczególnie w dużych ilościach występuje w skórce i nasionach czerwonych winogron. Uważa się, że wysokie stężenie resweratrolu występujące w czerwonym winie spożywanym w dużych ilościach do posiłków we Francji leży u podstaw tzw. „francuskiego paradoksu”. Dane dla społeczeństwa francuskiego wykazały stosunkowo rzadkie występowanie chorób układu krążenia przy wysokim spożyciu tłuszczy.

Tylko badania farmakokinetyczne są w stanie określić dokładnie, co dzieje się z substancją oraz w jakim stopniu jest ona wchłaniana przez organizm. Farmakokinetyka jest rutynowym badaniem dla wszystkich produktów farmaceutycznych. Niestety bardzo niewielu producentów suplementów diety bada w taki sposób swoje produkty.

Resweratrol Carocelle® został przebadany
pod kątem farmakokinetyki przez naukowców z Cambrigde, UK.

Obecność danej substancji w krwioobiegu inaczej biodostępność jest niezbędna, aby suplement był skuteczny. Biodostępność jest rzeczywistą miarą tego,ile danej substancji znajduje się w krwiobiegu po jej spożyciu. Niestety, biodostępność wielu suplementów diety jest często bardzo niska i wynosi 5-10%..

Unikalna technologia Carocelle® sprawia, że stężenie Resweratrolu w krwiobiegu jest co najmniej 6 x wyższe w porównaniu z wiodącymi produktami konkurencyjnymi na rynku*

Dzięki najwyższej biodostępności, Resweratrol Carocelle® wykazał wymierny wpływ na wybrane parametry podczas testów w badaniach klinicznych. Badania wykazały:
  • +500% wyższe stężenie resweratrolu we krwi*
  • +200% wyższe stężenie likopenu we krwi*
  • 39% poprawa natlenienia tkanek*
  • 49% redukcja uszkodzeń oksydacyjnych*


*po 4 tygodniach suplementacji Carocelle® vs. inne testowane produkty zawierające Resweratrol; badania kliniczne przeprowadzone przez Lycotec Ltd., Cambridge, UK

Składniki:

Zawartość w jednej kapsułce:

Resweratrol: 100 mg
Likopen: 7 mg
Fosfatydylocholina: 200 μg


30 kapsułekKlienci, którzy kupili: LIKOPEN I RESWERATROL, kupili również:
W koszyku: 0 produktów - 0,00 pln
e-mail: sklep@tenex24.pl