Produkt chwilowo niedostępny

TRIBITOR

Seria kosmetyczna: Tribitor
Marka: Tribitor
Kategorie, w których produkt występuje:
Cena z Vat: 111,00 pln
Dostępność: 48 godzin
Opis produktu Dodatkowe informacje

TRIBITOR

Wygraj z cukrem

Tribitor wypity 15 minut przed posiłkiem pomaga obniżyć jego indeks glikemiczny i ograniczyć skutki jedzenia węglowodanów, takie jak:

- senność po jedzeniu

- apetyt na słodycze

- wieczorne podjadanie

- otyłość brzuszna

- nadwaga i otyłość


Tribitor® to innowacyjny, zgłoszony do patentu, preparat, w skład którego wchodzą standaryzowane ekstrakty roślinne z:

  • białej fasoli
  • morwy białej
  • zielonej kawy


Opracowanie receptury preparatu Tribitor® objęło gruntowne badania zależności efektu od dawki, optymalizację dawki oraz testowanie finalnego produktu.


Tribitor® został przetestowany w badaniach z udziałem ludzi, z wykorzystaniem rzeczywistych posiłków bogatych w węglowodany.


Testy kliniczne* preparatu Tribitor® wykazały redukcję pików poposiłkowej glukozy do 45% i pików insuliny do 38%.


* Podwójnie zaślepiona, randomizowana próba badawcza z kontrolą placebo, badanie krzyżowe. Zażycie preparatu Tribitor® 15 minut przed posiłkiem, pomiar glukozy i insuliny w czasie 125 minut. Mar Mar Investment sp. z o.o.


W badaniach klinicznych wykazano także, że Tribitor® przyjęty 15 minut przed posiłkiem redukuje jego indeks glikemiczny.


Redukcja indeksu glikemicznego białego chleba po zażyciu preparatu Tribitor® istotna statystycznie (p=0,042); MarMar Investment sp. z o.o.


Badania* potwierdziły także, że Tribitor® 3-krotnie ogranicza występowanie epizodów poposiłkowej hiperglikemii (czyli sytuacji, w których poziom cukru we krwi spada poniżej poziomu wyjściowego sprzed posiłku i pojawia się apetyt na kolejną słodką przekąskę).


* Podwójnie zaślepiona, randomizowana próba badawcza z kontrolą placebo, badanie krzyżowe. Zażycie preparatu Tribitor® 15 minut przed posiłkiem, pomiar glukozy i insuliny w czasie 125 minut. Mar Mar Investment sp. z o.o.


Receptura Tribitor® bazuje na wysokich dawkach trzech standaryzowanych ekstraktów roślinnych – z białej fasoli, z morwy białej oraz zielonej kawy. Składniki te pochodzą od renomowanych europejskich dostawców i w połączeniu działają kompleksowo – hamują trzy etapy trawienia i wchłaniania węglowodanów.


Ekstrakt z białej fasoli hamuje aktywność alfa amylazy trzustkowej odpowiedzialnej za trawienie skrobi (która występuje np. w ryżu, ziemniakach, makaronie). Ekstrakt z białej morwy hamuje głównie aktywność disacharydaz jelitowych, biorących udział w trawieniu dwucukrów (np. sacharozy, czyli stołowego cukru). Natomiast ekstrakt z zielonej kawy hamuje wchłanianie glukozy przez transporter SGLT-1.


30 saszetek (30 x 4,5 g)

W koszyku: 0 produktów - 0,00 pln
e-mail: sklep@tenex24.pl