Twoje nazwisko i imię*
Adres e-mail osoby, do której chcesz wysłać powiadomienie.*
Pola oznaczone * są wymagane
Wyślij powiadomienie

Esthechoc

Seria kosmetyczna: Esthechoc
Marka: Esthechoc
Kategorie, w których produkt występuje:
Cena z Vat: 135,00 pln
ilość:
Dostępność: 48 godzin
Opis produktu Dodatkowe informacje

ESTHECHOC

Pierwszy na świecie nutrikosmetyk o tak silnym, udowodnionym naukowo i przebadanym klinicznie wpływie na metabolizm starzejącej się skóry.

Sekretem skuteczności esthechoc są nie tylko niezwykle silnie działające substancje aktywne: najsilniejszy znany nauce antyoksydant – astaksantyna oraz epikatechiny polifenolowe kakao, ale także unikalna technologia micelizacji podczas produkcji czekolady, która czyni je biodostępnymi.

To wszystko zamknięte w formie, pysznej ciemnej czekolady, tylko 38 kcal dziennie!


Suplement diety w formie ciemnej czekolady

Esthechoc to suplement diety w formie ciemnej czekolady zawierającej 72,6%* kakao. Oparty jest tylko na naturalnych składnikach, a przy tym jest idealny dla osób dbających o szczupłą sylwetkę. Dzienna porcja zawiera bowiem tylko 38 kcal. Jest to więc przyjemność doskonała.

* Na podstawie 4-tygodniowych prób klinicznych w szpitalu Addenbrooke przy Uniwersytecie w Cambridge, grupy od 8 do 10 osób.


Udowodniony efekt w trzy tygodnie

Biomarkery w obrazie klinicznym informują nas o stanie skóry. Skutki biologiczne oddziaływania tych parametrów obejmują procesy starzenia się tj: pojawiające się zmarszczki i bruzdy, przesuszenia, teleangiektazje, występowanie zmian przerostowych, utrata elastyczności. W skórze właściwej dochodzi do upośledzenia mikrokrążenia i zaburzeń tworzenia nowych naczyń oraz do destrukcji włókien sprężystych.

esthechoc to przełom w zarządzaniu biomarkerami skóry. Na podstawie wieloletnich badań na grupie 3000 pacjentów w wieku 50-60 lat zaobserwowano, że czekolada zawierająca silne antyoksydanty: astaksantynę i epikatechiny polifenolowe, znacząco poprawia biomarkery skóry tj.: zwiększa dotlenienie tkanek o 47%*, transport tlenu w osoczu, poprawia natlenienie skóry aż o 87%*, zmniejsza zniszczenia oksydacyjne związane ze stanem zapalnym o 79%* i znacznie poprawia stan naczyń włosowatych.

Badania wykazały, że polepszeniu uległy biochemiczne oraz metaboliczne parametry krwi i skóry. Zaobserwowano lepsze odżywienie skóry na skutek poprawy mikrokrążenia i dotlenienia, nasileniu uległy procesy detoksykacji skóry i ochrona przed wolnymi rodnikami. Efekt ten zaobserwowano już po 3 tygodniach stosowania esthechoc.

* Na podstawie 4-tygodniowych prób klinicznych w szpitalu Addenbrooke przy Uniwersytecie w Cambridge, grupy od 8 do 10 osób.


Zawartość masy kakaowej co najmniej 72,6%.


157,5 g (21 x 7,5 g)


W koszyku: 0 produktów - 0,00 pln
e-mail: sklep@tenex24.pl