Rabat Newslettera


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Korzystaj z promocji przygotowanych specjalnie dla naszych subskrybentów.

Zapisując się do naszego Newslettera otrzymasz jednorazowo 10% rabatu na zakupy w naszym sklepie.Regulamin rabatu Newslettera

1. Każda osoba fizyczna (Subskrybent), która zarejestruje się na stronie www.tenex24.pl jako subskrybent Newslettera jest uprawniona do otrzymania 10% jednorazowego rabatu w sklepie TENEX24.pl.

2. Niezwłocznie po podaniu adresu e-mail przy zapisie do Newslettera, Subskrybent zostanie poinformowany wiadomością e-mail, na adres podany przy zapisie do Newslettera, o konieczności potwierdzenia subskrybcji. Po potwierdzeniu zapisu, przez kliknięcie w link otrzymany w wiadomości e-mail, Subskrybent zostaje zarejestrowany jako odbiorca Newslettera i zostaje mu udzielone jednorazowo 10% rabatu.

3. Rabat, o którym mowa w punkcie pierwszym, zostanie udzielony automatycznie przez system sklepu podczas składania pierwszego zamówienia po zapisaniu się do Newslettera.

4. Jednorazowy 10% rabat nie obejmuje produktów oznaczonych jako nowość oraz nie łączy się z innymi promocjami i z programem lojalnościowym.

5. Każdy adres e-mail może zostać dodany do listy subskrybentów Newslettera tylko jeden raz.

6. Sklep TENEX24.pl zastrzega sobie prawo do odmowy udzielenia rabatu w przypadku stwierdzenia przez pracowników sklepu rejestracji przez jednego Subskrybenta wielu różnych adresów e-mail w celu uzyskania dodatkowych rabatów.

7. Otrzymany przez Subskrybenta 10% rabat nie podlega wymianie na gotówkę.

8. Sklep TENEX24.pl zastrzega sobie prawo do zakończenia wyżej opisanej promocji lub zmiany wysokości lub formy rabatu w dowolnym terminie, przy czym otrzymany już rabat zachowuje ważność bezterminowo, z zastrzeżeniem pkt.5.W koszyku: 0 produktów - 0,00 pln
e-mail: sklep@tenex24.pl